PRÁZDNINOVÝ KARNEVAL NA ŠIKLOVĚ MLÝNĚ

děti v karnevalových maskách pirátů na karnevalu v šiklově mlýněPrvní prázdninovou sobotu se můžete do areálu Šiklova mlýna dostat i s celou rodinou zdarma. Stačí, když přijdete v karnevalovém kostýmu. Fantazii se meze nekladou, navíc nejlepší masky budou odměněny. O týden později je připraven tradiční Velký den koní.

Druhou letošní mimořádnou akcí Šiklandu bude Karnevalová show, která se uskuteční v sobotu 4. července.

děti na karnevalu Šiklův mlýnPřipravena je řada soutěží a doprovodného programu, včetně oblíbeného průvodu masek. Každý návštěvník areálu v masce má první červencovou sobotu vstup zdarma. Samozřejmostí je klasický program Šiklova mlýna s humornými i akčními divadly a novou westernovou show „Amerika v čase zábavně i poučně“. Celý den si také můžete užít spoustu zábavy na více jak dvacítce atrakcí (např. svezení na koni, jízda na elektrickém býkovi nebo rýžování zlata.

K dispozici je také aquapark s divokou řekou a megatrampolínou nebo jízdy ve speciálně upraveném bojovém vozidel pěchoty či na čtyřkolkách. Večerní program obohatí noční crazy show pod taktovkou našich špičkových herců.

Program karnevalu

mexické tanečnice na prázdninovém karnevalu ve westernovém městečku Šiklův mlýn

  • V 10. hodin odstartuje karnevalový den na Šiklově mlýně.
  • Na 11:30 je připravené humorné divadelní představení z divokého západu Samovo tajemství v přírodním amfiteátru.
  • Po 14. hodině následuje nová westernová show – „Amerika v čase zábavně i poučně“. Kolem 16. hodiny vypukne velký průvod masek a soutěž o nejlepší kostým.
  • Po 17. shlédneme opět v amfiteátru krásný dramatický příběh Molly Parkerová, kde nebudou chybět divoké přestřelky a ohlušující výbuchy.
  • Na 21. hodinu je připravená divadelní show v bláznivém stylu pod taktovkou herců ze Šiklova mlýna. A stejně jako každý rok, i tento to bude velké překvapení.
  • Po 22. hodině následuje Dicso party a jízdy v nočním strašidelném vláčku.
  • CELÝ DEN: V Dolní Rožínce je otevřen Strašidelný zámek Draxmoor. Na náměstí westernového městečka – menší vystoupení např. tanec temperamentních Mexičanek, rekonstrukce známé přestřelky v O. K. Corralu nebo divoký kankán. Atrakce v areálu Šiklova mlýna pro celou rodinu.
Líbil se Vám náš článek?