Pravé léto nemusí být jen na pláži

Ať už léto trávíte kdekoli a s kýmkoli, měli byste si ho užít naplno. A v každém případě, ať už na pláži, na koupališti nebo v přírodě, je pití vždy na prvním místě. V horkých dnech může tělo kvůli vysokým teplotám dehydratovat mnohem rychleji, proto je třeba být opatrnější a chránit se před dehydratací.

Nejlepší volbou pro pravidelný každodenní pitný režim je čistá voda. Pokud ji nemáte rádi nebo máte chuť na skvělý osvěžující nápoj, nejzdravější variantou je ochutit si vodu ovocem plným živin a vitamínů, které dodají tělu energii. Super letním ovocem je ananas nebo kokos, které vyzařují exotickou dovolenkovou atmosféru.

Ananas obsahuje 90 % vody, bobuloviny, betakaroten, sacharidy, bílkoviny, vlákninu a také vitaminy A, B, C, E a K a minerály, které naše tělo potřebuje nejen v létě. Toto oblíbené ovoce je plné živin, antioxidantů a dalších užitečných látek, jako jsou enzymy, které dokáží bojovat proti zánětům a nemocem.

Kokos obsahuje minerální látky hořčík, fosfor, zinek, železo a draslík. Řadí se mezi superpotraviny a je ideálním nápojem na zahnání žízně. Pokud nemáte exotické ovoce zrovna po ruce, stačí vyzkoušet zbrusu nový waterdrop® Microdrink KOKO PIÑA z limitované edice, kde kombinace ananasu a kokosu osvěží každý doušek vody. Skvělou tropickou chuť navrženou jedinečnou komunitou waterdrop® budete ještě lépe pít z udržitelné skleněné lahve KOKO PIÑA, která se díky svému identickému designu vejde do každé tašky, zejména plážové. Tropická kolekce KOKO PIÑA osvěží každý den tropickými teplotami a zejména oživí každou letní party s rodinou a přáteli. Užijte si léto naplno s chutí, která dokonale vystihuje podstatu léta v tropickém ráji.

Udržitelná lahev Koko Piňa v exotickém designu 709 Kč

Microdrink Koko Piňa s příchutí kokosu a ananasu z limitované edice. Díky nejlepším ovocným a rostlinným výtažkům a cenným vitamínům promění příchuť KOKO PIÑA vodu v ovocný, osvěžující nápoj.

Cena Microdrinku: 229 Kč.

Více informací naleznete na www.waterdrop.cz

zdroj foto. archiv spol.

Líbil se Vám náš článek?