Praha se chystá na noční zážitkový běh

Zážitkový běh Night run v Praze. na obrázku děti na startu zívoduSportovní zážitek a zábava v jednom s názvem NIGHT RUN se uskuteční na dalším místě a tentokrát jím bude hlavní město. Akci podporuje mnoho sponzorů a jedním z nich je i společnost Haribo, která se soustředí především na povzbuzení malých závodníků. Tentokrát se poběží 19. září z Letenských sadů.

Pro zájemce starší 18 let jsou připraveny dvě trasy. Hlavní závod se poběží na dva okruhy. Sportovci si mohou vybrat ale i charitativní AVON běh proti rakovině prsu, který se běží na 5 km. Pro malé účastníky je připravena trasa RWE KIDS CUP. Organizátoři stanovili start na půl osmé večer, ale děti si zazávodí již v 18 hodin. Startovné pro dospělé činí 500,- Kč a pro děti symbolických 50,- Kč. Každý běžec získá absolvováním závodu nejen pěkný zážitek ale i dárkové balíčky od partnerů akce a originální památeční medaili.

Děti na stupních vítězů závodu Night run v PrazeJedním z partnerů zážitkových běhů je společnost Haribo, která má připravený doprovodný program a mnoho dárků pro nejmenší. Děti se mohou těšit i na sladkou podporu od Zlatého medvídka Haribo. Tradiční zážitkový běh se následně bude přesouvat na další zajímavé místo, které je nováčkem v sérii závodů a je jím město Plzeň.

Líbil se Vám náš článek?