Pozor! IKEA stahuje z prodeje bezpečnostní zábrany PATRULL

bezpečnostní zábrana PatrulSpolečnost IKEA žádá zákazníky, kteří vlastní bezpečnostní zábranu PATRULL, aby ji okamžitě přestali používat a přinesli ji zpět do jakéhokoli obchodního domu IKEA, kde jim bude vrácena plná prodejní cena.

IKEA obdržela hlášení od zákazníků o případech, kdy se bezpečnostní zábrana PATRULL neočekávaně otevřela a děti spadly ze schodů. Při některých těchto nehodách bylo nutné vyhledat lékařské ošetření. Nezávislé šetření prokázalo, že zamykací mechanismus zábrany není spolehlivý a představuje možné nebezpečí pro malé děti, přestože výrobek úspěšně prošel testy podle stanovených norem.

Bezpečnost dětí je pro nás v IKEA tou největší prioritou. Chceme nabízet bezpečné a zdravé výrobky. Děti jsou pro nás ti nejdůležitější lidé na světě. Kdykoliv se dozvíme, že by některý z našich výrobků mohl mít problém s bezpečností, okamžitě reagujeme. Je pro nás nepřijatelné, že by dětem při hraní hrozilo nebezpečí úrazu, a proto jako okamžité a předběžné opatření stahujeme všechny bezpečnostní zábrany PATRULL z prodeje,” uvedla Maria Thörn, manažerka Dětské IKEA.

IKEA nechce ohrozit bezpečnost dětí, a proto žádá zákazníky, kteří vlastní bezpečnostní zábranu PATRULL, aby ji okamžitě přestali používat a přinesli ji zpět do jakéhokoli obchodního domu IKEA, kde jim bude vrácena plná prodejní cena.

Bezpečnostní zábrany PATRULL, PATRULL KLÄMMA a PATRULL FAST se prodávaly na všech trzích IKEA.

Při vracení zábrany není nutné předkládat doklad o zakoupení (účtenku). Pro více informací se mohou zákazníci obrátit na Kontaktní centrum IKEA na telefonním čísle 234 567 890.

Elektrická autíčka pro děti

Odkaz na eshop s prodejem elektrických autíček pro dětiElektrická autíčka pro děti, hračky na zahradu ale také potraviny a přírodní drogerii pro děti koupíte v eshopu našeho magazínu.

Navíc pokud zadáte tento kód 9NFHJDCD pro naše čtenáře, máte při objednávce nad 1000,-kč dopravu zdarma!

V internetovém obchodě našeho magazínu naleznete širokou nabídku potravin, delikates, BIO a bezlepkové produkty, kuchyňské spotřebiče a nádobí. Nabízíme také obuv a oblečení do přírody, hračky a mnoho dalšího. Jsme prostě obchod pro celou rodinu!

Více zde

Líbil se Vám náš článek?