Pomozte handicapovaným dětem! Jsou tu podzimní srdíčkové dny

Pozvánka na pomoc dětem: podzimní srdíčkové dnyVe dnech 21. -25. září 2015 pořádá Život dětem o.p.s. svou tradiční celorepublikovou sbírku Podzimní Srdíčkové dny.

Studenti středních škol a učilišť budou veřejnosti nabízet sbírkové předměty. Tentokrát zcela nové přívěsky s žetonem do vozíku za 35 Kč, Nebudou chybět ani oblíbené magnetky se zvířátky za 30 Kč.

Výtěžek sbírky bude použit ve prospěch těžce handicapovaných dětí, které jsou stabilně odkázány na domácí péči svých rodičů, konkrétně na hrazení příspěvků na zakoupení invalidních vozíčků, rehabilitačních a kompenzačních pomůcek – zdravotních kočárků, chodítek, polohovacích zařízení, dále na úhradu obvazového materiálu, speciální výživy, ozdravných pobytů apod. … Současně pomáháme i dětským stacionářům a dalším zařízením, která pečují o nemocné děti.Život dětem o.p.s. od roku 2000, kdy byla založena, poskytla již pomoc ve výši téměř 158 839 795 Kč.

  Život dětem o.p.s. srdečně děkuje všem laskavým lidem, kteří si od dobrovolníků – studentů předměty zakoupí a přispějí k usnadnění života vážně nemocných dětí.

Oficiální webové stránky

 

Líbil se Vám náš článek?