POLOLETNÍ PRÁZDNINY V AQUACENTRU ŠUTKA! VSTUP JEN ZA 1 KORUNU!

foto z filmu Robinson Crusoe NA OSTROVĚ ZVÍŘÁTEKŠkoláci, přijďte si užít mnoho zábavy a odměnit se za půlroční školní snažení do AQUACENTRA ŠUTKA! Ať už máte vysvědčení jakékoliv, v sobotu 30. 1. 2016 všechny děti do 15ti let věku odmění vstupem do celého areálu na celý den za pouhou 1 Kč. Oslavte pololetní vysvědčení stylově a užijte si neomezenou zábavu s Robinsonem Crusoe, kde na vás čeká bohatý program, hry, soutěže a mnoho dalšího. Dárky jsou připraveny pro všechny dětské návštěvníky. Ti nejšikovnější mohou vyhrát např. volné vstupy do areálu Aquacentra Šutka.

foto z filmu Do kina: Robinson Crusoe NA OSTROVĚ ZVÍŘÁTEKZábavný program pro rodiny s dětmi odstartuje v sobotu 30. 1. 2016 od 11:00 hodin. Pro malé i velké je připraven bohatý program s novým filmem Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek. (více o filmu zde)Děti se seznámí s pravým trosečníkem Robinsonem a jeho papouškem. Společně poté budou soutěžit v lovení pokladu, chytání rybiček, zatančí si v pralesní diskotéce a naučí se přežití, např. správným vázáním uzlů. Vrcholem dne bude možnost naučit se modelovat zvířátka z barevných nafukovacích balónků, a to od 14:00 do 16:00h.

Zároveň si děti mohou užít spoustu zábavy nejen v padesátimetrovém krytém bazénu, ale především v našem aquaparku, kde na ně čekají 2 tobogány, skluzavky, divoká řeka, vodopád a mnoho dalšího. Rodiče si mohou odpočinout ve vířivce a načerpat síly v našem wellness, kde jim jsou k dispozici dvě finské sauny s venkovními ochlazovacími bazénky a dvě parní lázně.

AQUACENTRUM ŠUTKA
  • Čimická 848/41, 182 00 Praha 8
  • Plavecký areál Šutka byl pro veřejnost otevřen v prosinci roku 2012 a dnes může svým návštěvníkům nabídnout nejen padesátimetrový krytý bazén, ale též vířivku, divokou řeku, 2 tobogány, vodopád, relaxační bazén, dětské brouzdaliště i vodní bar s občerstvením.
  • Pro milovníky wellness jsou v areálu k dispozici dvě finské sauny s venkovními ochlazovacími bazénky a dvě parní lázně.
  • Areál AC Šutka je plně bezbariérový.

Oficiální webové stránky