Pochlapte se na svatého Valentýna

1B_nekdy nezalezi jen na vnitrni kraseAť už jste nebo nejste příznivcem oslav sv. Valentýna, tak minimálně jedno je jasné. Letos 14. únor připadá na neděli, tak proč nepojmout víkend originálně? Překvapte svou lásku.

Motivace od krále – KRÁLE SÝRŮ

Pokud nejste moc velkým kuchařem a chcete partnerce připravit nějakou mňamku, sáhněte

po výtečném sýru, ze kterého můžete vytvořit v kombinaci s vínem a dalšími ingrediencemi dokonalé láskyplné občerstvení.

Vyzkoušejte třeba rychlý sýrový dezert. Stačí, když spárujete švestková povidla a blanšírované mandle s Králem Sýrů Nebeským, který díky tvarohovému jádru příjemně vyváží sladkost povidel. K této pochoutce se výborně hodí červené víno, ideálně ovocná Rioja Crianza 2012, Bodegas Escudero, či plné italské víno Micina Nero d´Avola 2013, Zabú nebo můžete vyzkoušet s kvalitním portským.

Oblíbeným pomocníkem navození zamilované atmosféry jsou smyslné bublinky. Pokud je zkombinujete s čerstvými fíky nebo fíkovou marmeládou a Králem Sýrů Krémovým, nebude se partner nebo partnerka stačit divit.

OLYMPUS DIGITAL CAMERARegenerace těla i mysli

Masáže jsou tou nejpříjemnější formou, jak odplavit toxiny, zbavit tělo stresu a napětí, odstranit pocity úzkosti, bolesti svalů a celkově dostat tělo i mysl do příjemného naladění. Ideální a pro tělo nejvíce přínosné jsou masáže. Dopřejte své lásce, ale i vám, masáž od odbornic, které mohou přijet až k vám domů. Mobilní služby nabízí i pražský salon krásy Dolce Diva. Která žena by neodolala profesionální masáži zad a šíje, že?

Print_Hotel-Entrance-Summer-EveningVýjimečný zážitek pro vás oba

Pokud si chcete užít romantický víkend i jindy v průběhu roku – nejen na sv. Valentýna, stojí za to vyrazit k našim slovenským sousedům. V malebné přírodě, pod tatranskými štíty u Štrbského plesa, se nachází kouzelný Grand Hotel Kempinski, ve kterém se budete cítit jako v pohádce. Romantická večeře, relaxační masáže pro dva, vstup do privátního VIP Spa apartmánu a mnohem víc na vás čeká v tomto hotelu. Výhodou je určitě i to, že ti z vás, kdo budete shánět dárek na poslední chvíli, můžete využít online prodej voucherů, který tento hotel nabízí.

theroom_fotoDobrodružství pro PÁR

Vezměte svou partnerku do tajemné místnosti “THEROOM.” Vašim společným úkolem bude najít cestu ven, dříve než vyprší časový limit 66 minut. Společně si užijete chvíle napětí i zábavy a stoprocentně se tento zážitek stane originálním zpestřením oslavy sv. Valentýna.

Pokud už se rozhodnete prožít svátek sv. Valentýna jakkoliv, přeji vám, aby byl pro vás výjimečný a nezapomenutelný. Mici