Personalizovaná móda je naší odpovědí na unifikovaný životní styl

Máte dost módy, kterou vidíte nejen na sobě, ale také na kamarádkách ve škole, dámách v kavárně, kolegyních v práci? Máte možnost být originální a vybrat si unikátní kousky personalizovaných doplňků, které podtrhnou váš styl. Společnost Skinzone™ přináší na český trh novinku, která hýbe světem, Tedy módu a doplňky v malých sériích, vyrobených a finalizovaných vždy podle přání zákaznice. Jak vysvětluje ředitel společnosti Skinzone™, Petr Svoboda: „Díky tomu, že se společností Skinzone máme dlouhodobou zkušenost s tím, že zákazníci chtějí personalizované kryty na mobilní telefony, stejně tak jsme si v zahraničí i u menších výrobců zde v České republice ověřili, že velké nadnárodní řetězce neposkytují zákazníkům to, co momentálně hledají nejvíc. Tedy originalitu, unikátní módní kousky a doplňky. A rozhodli jsme se nabídnout jim to, co jinde nenajdou. Tedy možnost navrhnout si, jak budou jejich oblíbené kousky pro denní nošení vypadat. Navíc podle všech průzkumů, které máme k dispozici, bude personalizace módy dále pokračovat a my chceme být u toho a to v rámci celého trhu EU. Již nyní přicházíme s novou komoditou i technologií, díky které umožníme ženám nosit originální model za přijatelnou cenu. Navíc dáváme každé ženě možnost splnit si vlastní sen – a stát se alespoň na chvíli módní návrhářkou.“

Nově si pod hlavičkou Skinzone můžete koupit doplňky z té nejluxusnější italské kůže. Obal na knihu, cestovní pas, ikonickou Tote kabelku a další novinky, které jsou jedinečné designovými potisky měst. Přesně těch, která milujete, kde jste se poprvé zamilovala, která toužíte navštívit.

Precizně zpracované kožené doplňky jsou přesně tím dárkem, který vás potěší. Navíc, pokud si vyberete vlastní motiv. Více info hledejte na www.skinzonefashion.com a www.skinzone.cz (ochranné kryty s vlastním designem, personalizované doplňky).