Oblečení pro sváteční vánoční večer

Vánoce se blíží a s tím vás možná napadá také otázka, co si vezmete na sebe, abyste pro Ježíška byla nejkrásnější. Faktem je, že oblečení pro sváteční večer by mělo být opravdu slavnostní. Jenže jak si vybrat a zároveň si užít pohodlí po opulentní večeři?

1. Vsaďte na úpletové materiály i jemné tkaniny. Ty vaši postavu elegantně zahalí. V žádném případě ale neškrtí.

2. Vybírejte si z jednoduchých zemitých barev. Ty totiž opticky ubírají kilogramy, lesk naopak přidává. Takže pokud chcete u slavnostní tabule vypadat étericky, vsaďte na jednoduchost.

3. Večerní šaty nemusí být přezdobené. Naopak. V jednoduchosti je krása, takže čím dříve se oprostíte od všech modelů s přílišnou zdobností, tím spíš budete za večerní hvězdu.

4. Přírodní materiály bez zbytečných příměsí se možná maličko mačkají, ale ani toho efektu se nemusíte bát. Prozrazuje o vás totiž to, že jste sáhla po materiálech kvalitních.

5. V polyesterových vláknech se nebudete cítit dobře, budete se přehnaně potit, vlákna vás budou škrábat, model škrtit. A vy se budete ošívat. Není lepší si místo toho svátky užívat? Tím, že si pořídíte model z luxusního materiálu?

Je jasné, že módní trendy máte v malíčku a že tedy víte, proč je důležité vybírat si nejen modely slavnostní, ale také pohodlné. Hodiny a hodiny návštěv, jídla, sezení u stromečku, by se díky nevhodné volbě slavnostního modelu mohly stát peklem. Připravte se na svátky již dnes a užijete si je víc, než kdykoliv předtím.

Zdroj foto: Stefanel