Nová kolekce Stefanel (SS2017) klade důraz na jednoduchost

Stefanel ve své nové kolekci pro jaro/léto 2017 pokračuje v znovuobjevování své vlastní DNA a estetické identity. Vrací se k hodnotám, které již více než 50 let charakterizují duši této značky, ale tentokrát je prezentuje moderním, současným způsobem.

Jednoduchost, výběr těch nejlepších materiálů, pozornost věnovaná detailům a konečným úpravám, to jsou základní stavební prvky pro silnou, rozpoznatelnou, konzistentní a oku lahodící kolekci. Neokoukané nápady, elegantní a moderní styl inspirovaný kosmopolitními ženami, které mají šmrnc a jednoduchost je pro ně způsob, jak podtrhnout svou krásu.

Pleteniny, které vždy byly srdeční záležitostí značky, jsou ještě více sexy díky ikonickému, barevnému, geometrickému Zakaria a elegantnímu kašmíru použitých v moderních provedeních a střizích. Novými prvky kolekce jsou: bavlněné modely, příze, která dává modelům trochu rustikální vzhled bez ztráty elegance, krepové bavlna, která dodává měkký objem s rozvlněné detaily a proužkované modely. Krajka a háčkování dodávají kolekci lehký, romantický nádech.

Kolekce se vyznačuje volnými střihy, které jsou lichotivé ke každé postavě. Geometrické vzory osvěží šatník, najdete je na dlouhých hedvábných šatech, halenek i tričkách. Pásky působí romanticky díky kombinaci s pastelovými barvami.

MUST HAVE: poloviční kabát z netkané bavlny, ikonický prvek značky Stefanel, je představen v inovované verzi s květinovým potiskem. Skládaný úplet se stává perfektním oblečením na speciální příležitosti. Háčkovaný síťovinový tepláčky a kardigán jsou svou jednoduchostí ideálním prvkem pro každý jarní outfit.

Barevná škála modelů začíná u neutrálních odstínech holubičí šedi, lila, k výrazným pomerančovým, limetkovým a dalším barvičkám k nakousnutí…, až nabírá všechny odstíny pelargónie a šeříku. Prim hrají i modely oceánský modré, tmavomodré, pistáciové, fuchsiové, a zelený odstín mořských řas.