Nepopsatelné kouzlo zimy v Tatrách

Zima v Tatrách má své nepopsatelné kouzlo. Vše je zahaleno do bílé přikrývky a vy máte pocit, že jste se ocitli v zimní pohádce. Vrzající sníh pod nohama, praskající oheň v krbu, vůně upečeného pečiva. Tak vypadá zimní idylka ve Vysokých Tatrách. Odpočiňte si od všeho, vezměte s sebou kamarádky nebo svou lásku a užijte si zimní dny v Grand Hotelu Kempinski High Tatras. Ten patří mezi nejlepší hotely na Slovensku, čehož důkazem je i prestižní ocenění Haute Grandeur Global Excellence Awards 2018.

Umění na talíři

Dopřejte si v Tatrách něco speciálního. Ochutnejte různé delikatesy, které si pro vás připravil šéfkuchař Miroslav Zamiška spolu se svým týmem. Celé menu je inspirováno tatranskou přírodou, a proto jednotlivé chody budou nejen potěšením pro oko, ale také projevem velkého kulinářského umění. Výjimečné chvíle si užijete i při soukromé večeři v hotelové věžičce, kde pro vás připraví večeři s vlastním číšníkem ve světle svíček a romantickou hudbou.

Oáza klidu

Zapomeňte na všechny starosti a dokonale se zrelaxujte v nejkrásnějším spa ve střední Evropě. V ZION SPA LUXURY můžete vyzkoušet například Jalovcové polechtání. Celé vaše tělo zahřejí kapky teplého oleje, které vás dokonale uvolní. Díky této 75-minutové proceduře pocítíte sílu, krásu a energii tatranské přírody.

Zdroj foto: archiv společnosti

 

 

 

Líbil se Vám náš článek?