Největší setkání dvojčata a vícerčat v ČR

Máte doma dvojčata nebo vícerčata?

Na obrázku jsou děti, trojčata na akci sras dvojčat a trojčat ve westernovém městečku Šiklův mlýnNebo jste sami věrnou kopií svého sourozence? Přijeďte v sobotu 13. června 2015 na největší celorepublikové setkání dvojčat a vícerčat do Šiklova mlýna. Dvojčata a vícerčata mají zdarma vstup, přípitek i stylový dárek. K naší velké radosti přijedou i jediná česká paterčeta, aby se i ona účastnila pokusu o vytvoření českého rekordu v počtu setkání dvojčat a vícerčat na jednom místě. Pozvání platí i pro všechny, kteří se již nemohou dočkat letního programu a jsou zvědaví na toto jedinečné setkání.

Čeká vás den plný zábavy, nová Westernová show „Amerika v čase zábavně i poučně“, speciální humorné divadlo „Dvojčata“ se zvířaty, kaskadéry i pyrotechnickými efekty, spousta soutěží i atrakcí pro děti a dospělé.  Večer se můžete těšit na animační večer a diskotéku. Ubytovat se můžete v hotelovém resortu, srubech nebo mobilních domech a užít si tak poslední jarní víkend v krásné a poklidné přírodě Vysočiny už s pátečním grilováním a karaoke show.  Akci pořádá Centrum pomoci rodinám s dvojčaty a vícerčaty společně se Šiklovým mlýnem.

westernová show v arealu Šiklův mlýnV sobotu ráno startujeme v 10 hodin, kdy se otevřou atrakce jako je rýžování zlata, svezení na koni, jízda na elektrickém býkovi a mnoho dalších. V 11 hodin se sejdeme v amfiteátru na novou westernovou show „Amerika v čase zábavně i poučně“ a o půl jedné nás čeká společný přípitek, předávání diplomů, společné focení a také pokus o vytvoření českého rekordu. Na 16. hodinu odpolední se můžeme těšit na humornou divadelní show „Dvojčata“, která se bude hrát pouze tento den, a po které bude následovat vyhlášení tomboly s hlavní cenou Třídenním pobytem na Šiklově mlýně v hotelovém resortu Šikland. Večer si zařádíme při animačním programu s diskotékou.

Líbil se Vám náš článek?