Navštivte Třeboňské památky! Mají brány dokořán..

Zámek TřeboňMěsto Třeboň nabídne ve dnech 17. a 18. 4. 2015 opravdu pestrý program. K akci Brány památek dokořán se letos připojil rekordní počet institucí ve městě.
Akce v TřeboňiPřijměte tedy pozvání do Domu přírody Třeboňska, na komentované prohlídky v Divadle J. K. Tyla, do Muzea a galerie města Třeboň na přednášku o třeboňském rodákovi, historikovi Josefu Šustovi, na věž Staré radnice, k prohlídkám kostela Panny Marie Královny a sv. Jiljí, do Krčínova domu, na prohlídky běžně nepřístupných prostor třeboňského zámku a v neposlední řadě na výstavy ve foyer Divadla J. K. Tyla.

Mezinárodní den památek
Tip na výlet TřeboňTouto akcí se město Třeboň připojuje k ostatním členským městům Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska, aby společně během měsíce dubna oslavily Mezinárodní den památek a historických sídel, který letos připadá na 16.4.2015.

Kam Dál
Obrázek kapra připraveného na grilu s bramborou v alobalu, ořřez fotky k článku o grilování sladkovodních ryb na webovem portálu www.gastrovylety.czTřeboň nejsou jen památky, Třeboň jsou hlavně také rybníky a jejich obyvatelé kapříci! A o tom že ten Třeboňský není jen tak ledajaký se dozvíte v našem článku Třeboňský kapr – to je frajer , kde naleznete i zajímavý recept na kapra na pivu

Líbil se Vám náš článek?