Mikuláš v Aquacentru Šutka

Velká a bohatá Mikulášská nadílka na Vás čeká v neděli 6. 12. 2015 v Aquacentru Šutka. Přijďte navštívit Aquacentrum Šutka, kde se na vás bude těšit Mikuláš, čert a andělé. S nimi si užijete báječný den plný zábavy, tance, soutěží a her s možností vyhrát zajímavé a hodnotné dárky, které jsou připraveny pro všechny dětské návštěvníky. Ti nejšikovnější mohou vyhrát volné vstupy do areálu Aquacentra Šutka či kurzy beachvolejbalu pro děti do 19ti let zdarma.  Mikuláš a jeho přátelé pro Vás budou mít připraveno mnoho sladkých dobrot a dárků.

Mikuláš v aquacentru ŠutkaPřivítejte zimu v Aquacentru Šutka společně s Mikulášem, čertem a anděly v neděli 6. 12. 2015 od 11:00. U vchodu do areálu přivítá všechny dětské návštěvníky Mikuláš, čert a anděl. Laskavý anděl spravedlivě obdaruje všechny hodné děti, které  Aquacentrum Šutka navštíví a zarecitují básničku či zazpívají písničku. Mikuláš s čertem budou však nahlížet do knihy hříchů. Pro malé i velké je připraven bohatý program, který bude trénovat dětičky přesnosti a dovednosti, společně budou lovit spadlé sněhové vločky, roztančí tělo při pravé andělské diskotéce. Dokonce se naučí tanec Limbo. Mikuláš v Aquacentru Šutka je zárukou zábavy pro celou Vaši rodinu, která si zde užije báječné společné chvíle a mnoho zábavy, a to až do 16:00 hodin.

AQUACENTRUM ŠUTKA
  • Čimická 848/41, 182 00 Praha 8
  • Plavecký areál Šutka byl pro veřejnost otevřen v prosinci roku 2012 a dnes může svým návštěvníkům nabídnout nejen padesátimetrový krytý bazén, ale též vířivku, divokou řeku, 2 tobogány, vodopád, relaxační bazén, dětské brouzdaliště i vodní bar s občerstvením.
  • Pro milovníky wellness jsou v areálu k dispozici dvě finské sauny s venkovními ochlazovacími bazénky a dvě parní lázně.
  • Areál AC Šutka je plně bezbariérový.

Oficiální webové stránky

Líbil se Vám náš článek?