MIKULÁŠ BUDE NADĚLOVAT I V GALERII HARFA

V SOBOTU 5. PROSINCE 2015 NAVŠTÍVÍ GALERII HARFA MIKULÁŠ A JEHO DRUŽINA. KROMĚ DROBNÝCH DÁREČKŮ NA DĚTI I JEJICH RODIČE ČEKÁ PESTRÝ DOPROVODNÝ PROGRAM PLNÝ HER, SOUTĚŽÍ A ZPÍVÁNÍ KOLED.

plakátek s Mikulášem a čerty v galerii harfaMikulášská nadílka v Galerii Harfa začíná v 16 hodin odpoledne a potrvá do 19 hodin večer. Děti se mohou těšit na zábavné hry, soutěže či malování na tvář, pro rodiče je zase připraven program s Všeobecnou zdravotní pojišťovnou. Chybět nebudou ani vánoční koledy, které přispějí k pohodové atmosféře a příjemné náladě. Celý Mikulášský program odstartuje v 16 hodin, kdy jsou pro malé návštěvníky nachystány zábavné hry a soutěže. Mikuláš s čertem a andělem se objeví v 18 hodin a všem hodným dětem rozdají drobné dárečky. V průběhu celého odpoledne bude u pódia probíhat zábavný doprovodný program.
Rodiče se kromě radosti svých ratolestí mohou těšit na program, který si pro ně připravila Všeobecná zdravotní pojišťovna. V jejich stánku si mohou zdarma nechat změřit tlak a množství tuku v těle. Dále se od zástupců dozví novinky v nabídce pojišťovny. Partnery akce jsou AKM papírnictví, Bambule a Albert Hypermarket.

Galerie Harfa

Galerie Harfa v pražských Vysočanech o 49 000 m2 obchodních a zábavních ploch na třech podlažích byla otevřena 11. listopadu 2010. Již od počátku svého provozu se profiluje jako obchodní centrum nové generace. Jedním z výjimečných rysů je propojení se sousední O2 arenou, patřící mezi nejmodernější komplexy tohoto typu v Evropě.

Ve 160 obchodech Galerie Harfa zákazníci nejen nakoupí, ale také žijí zábavou, sportem a módou. Součástí obchodního centra je také 1 600 míst k bezplatnému parkování. Střecha Galerie Harfa se od 28. dubna 2011 pyšní DinoParkem, který je jediný v Praze a do hlavního města přináší ověřený koncept zábavy a vzdělávání známý z Plzně, Ostravy a Vyškova. V zimních měsících je na střeše v provozu kluziště o rozměrech 20 × 30 m.

Webové stránky centra

Líbil se Vám náš článek?