Lyžování ve Vysokých Tatrách

Za okny se sype sníh a nejen vrcholky hor se zabarvují doslova do sněhově bílé barvy. Stále se rozhodujete kam vyjet na lyže, přinášíme inspiraci od slovenských sousedů. Na cestu se můžete vydat osobním autem, anebo vyzkoušet noční jízdu vlakem. Stačí jen zalehnout a vzbudit se až na místě mezi vrcholky hor.

Inspirace z Vysokých Tater

Dechberoucí atmosféra panenské přírody. Tatranská střediska jsou vhodná pro malé i velké, zkušené i ty méně zdatné lyžaře. Pokud zamíříte do Tatranské Lomnice, usedněte do patnáctimístné lanovky, která vás vyveze na Skalnaté pleso. Zastavte se v místním apres-ski baru a zahřejte se tradičním tratranským čajem. Lyžařské jedničky mohou zamířit do Lomnického sedla. Perlou je Štrbské pleso, kde si i běžkaři přijdou na své.

Ubytujte se na břehu Štrbského plesa

Budete se zde cítit jako v pohádce. Zamrzlé pleso téměř na dosah a nádherný pohled na zasněženou přírodu. Užijte si luxusní pobyt v Grand Hotelu Kempinski High Tatras, který nabízí i speciální zimní lyžařské balíčky. Dopřejte si ubytování v nádherném pokoji, nechejte se hýčkat profesionály, dopřejte si královskou snídani anebo večeři v místní Grand Restaurant od šéfkuchaře Tomáše Tejbuse. Součástí speciálních balíčků je také skipass. Po celodenním lyžováním jistě uvítáte relax v místním ZION SPA LUXURY. Dopřejte tělu např. antistresovou masáž. V Grand Hotelu Kempinski High Tatras se budete cítit jako doma a zapomenete zde na všechny neduhy.

Více o speciálních balíčcích v Grand Hotelu Kempinski High Tatras najdete zde: www.kempinski.com/hightatras anebo https://www.kempinski.com/sk/strba-strbske-pleso/grand-hotel-high-tatras/special-offers/.

Líbil se Vám náš článek?