Lázeňský hotel Nivamare v Luhačovicích léčí i strasti moderního stylu života

Najít svůj vnitřní klid a zlepšit svůj život, to nově nabízí unikátní relaxačně-edukační pobytový program v luhačovickém lázeňském hotelu NIVAMARE. Aplikuje nejnovější vědecké výzkumy na téma šťastný a dlouhodobě spokojený život. Provází jím zkušení psychoterapeuti a kouči zdravého životního stylu. Naučí zvládat stresující život, jak si umět odpočinout, zvýšit svou mentální odolnost, jakými technikami svůj život zlepšit a restartovat se v léčivém lázeňském prostředí. 

První pobyty startují na konci března. Jsou určeny pro skupiny 15 až 20 osob, které procházejí společným programem. Zároveň má ale každý účastník dostatečný prostor pro individuální relaxaci. Pobytem provází profesionální kouč zdravého životního stylu, který je po celou dobu k dispozici pro osobní konzultace. Edukačními zážitkovými workshopy zase provází zkušený psychoterapeut s mnohaletou praxí s úspěšnými a vysoce vytíženými lidmi. Pobyt nabízí pestrý program od seznámení se s Luhačovicemi, přes obohacující workshopy na mnohá témata vnitřního rozvoje až po meditace a lekce jógy. Nechybí návštěvy dvoupodlažního wellness centra přímo v hotelu NIVAMARE nebo saunové rituály.

Pobyt je vhodný především pro aktivní a pracovně velmi vytížené lidi, kteří pociťují negativní vlivy moderního stylu hektického života na jejich vitalitu, fyzické a duševní zdraví, kvalitu spánku, výkonnost v práci nebo domácí pohodu. Potřebují se na chvíli zastavit, zrelaxovat a načerpat nejmodernější poznatky, jak shon každodenního života co nejlépe zvládnout.      

Cena od 8 300 Kč /3 noci/osoba

První termín 23. – 26. 3. 2023

Více na: https://www.nivamare.cz/25625-lazne-jinak

zdroj foto. archiv spol.

Líbil se Vám náš článek?