Knižní novinky

Oliver Burian, podle scénáře Petra Kolečka :PADESÁTKA

kniha Oliver Burian, podle scénáře Petra Kolečka :PADESÁTKAKniha podle úspěšné komedie Vojty Kotka. Co se stane na horách, zůstane na horách, a dole ať si dělaj, co chtěj.

Opravdovým kořením Krkonoš jsou místní horalé – lyžařka s jednou nohou, rolbař, jenž na Tři krále nepije, legendární lovec žen ozdobený neplodností, barman se zálibou ve věštění. A také Pavka, nejstarší žijící člen tradiční běžkařské rodiny Bulánů, který nechal svého syna Juru porodit na Sněžce ve vysoké nadmořské výšce, aby se rychleji okysličoval. Jenže jeho syn mu dělá starosti, místo běžkování totiž nahání úplně jiné padesátky. Je závislý na svádění zralých žen, jimž vyhání mráz z duší. Na závod, který Jura asi znovu nedokončí, přijíždí se svou matkou Jan Hilský a vedle skvělého času má i jeden osobní cíl. Za jeho splněním se vydává do zasněženého světa horských chat, kde spustí lavinu událostí a vzpomínek a taky se naučí, jak se proflusává mlha.

Pevná vazba s přebalem, 196 stran + 32 stran přílohy, běžná cena: 278 Kč

Více zde

 

Amy Jo Goddard, Kurt Brungardt: TAJEMSTVÍ LESBICKÉHO SEXU PRO MUŽE

kniha,obal Amy Jo Goddard, Kurt Brungardt Tajemství lesbického sexu pro mužeSkutečně víte, po čem ženy touží? Inspirace pro muže, jež touží uspokojit svou ženu způsobem, o kterém se jí ani nesnilo!

Když lesby sdílí tajemství svých ložnic…
Co přináší ženám největší slast? Tajemství lesbického sexu pro muže otevírá dveře do ložnic homosexuálních žen a odpovídá na intimní otázky o jejich sexualitě. Tato upřímná a  otevřená kniha pomáhá mužům stát se lepšími milenci. Předkládá jasně čitelnou mapu ženského těla s přesně vyznačenými „záchytnými“ body a radí, jak přesně postupovat od polibků přes bod G až k velkému O. A co je nejdůležitější – pomůže vám najít novou úroveň intimity a sexuálního uspokojení.

Kniha je plná rozhovorů, průzkumů a necenzurovaných hlasů žen, mluvících upřímně o tom, co přesně chtějí dělat s milencem, jakož i tipy, techniky a smyslné hry. Tajemství lesbického sexu pro muže je konečně průvodce, který naplňuje všechny sexuální potřeby a touhy ženy.

Pevná vazba s přebalem, 304 stran, běžná cena: 298 Kč

Více zde

Carolyn Deanová, M.D., N.D. :ZÁZRAK JMÉNEM HOŘČÍK

Obal knihy Carolyn Deanová Zázrak jménem hořčíkTrpíte pocity úzkosti, migrénami, bolí vás záda? Zkuste hořčík!

Hořčík je nepostradatelná živina, životně důležitá pro vaše zdraví a pocit pohody. Začleníte-li tento minerál do své stravy, bude vás chránit před takovými hrozbami, jako jsou srdeční onemocnění, mrtvice, osteoporóza, cukrovka, deprese, artritida i astma, nebo vám pomůže mírnit jejich projevy. Avšak i přes jeho značný zdravotní přínos většina obyvatel západního světa stále vykazuje jeho nebezpečně velký nedostatek. Tento úžasný průvodce světem hořčíku, aktualizovaný a doplněný o nejnovější poznatky vědeckého výzkumu, vám umožní pochopit, jak nesmírně důležitou roli hořčík hraje ve vašem těle a životě. V knize se dozvíte o nově dostupných hořčíkových doplňcích, které se účinněji vstřebávají, informace o souvislosti mezi hořčíkem a obezitou či zde najdete stravovací plán bohatý na hořčík. Dozvíte se nové poznatky o tom, jak může vápník zvyšovat riziko srdečních onemocnění – a jak je hořčík naopak dokáže snížit, jaké vitaminy a minerály s hořčíkem spolupracují při léčbě konkrétních nemocí a mnoho dalšího.

Brožovaná vazba, 368 stran, běžná cena: 348 Kč

Více zde

 

 

Dárky pro celou rodinu
V internetovém obchodě našeho magazínu naleznete širokou nabídku dárků, hraček BIO potravin  a bezlepkové produkty, kuchyňské spotřebiče, nádobí. Nabízíme také obuv a oblečení do přírody a mnoho dalšího. Jsme prostě obchod pro celou rodinu!

Více zde
Líbil se Vám náš článek?