Jarní veletrh Interbeauty Prague ve znamení krásy a zdraví

Ukázka líčení Veletrh kosmetiky interbeauty pragueAprílové, převážně zamračené a větrné počasí ve dnech 21. – 22. 4. 2017, rozhodně neplatilo pro pražské Holešovice. Zde bylo krásně. Areál zdejšího výstaviště hostil mezinárodní kosmetický veletrh Interbeauty Prague. 

Tento veletrh krásy, kosmetiky a zdraví je bezesporu nejvýznamnějším odborným kosmetickým veletrhem v České republice. Koná se dvakrát do roka, na jaře a na podzim. Ten letošní jarní nabídl návštěvníkům opravdu velký zážitek.  Velká řada vystavovatelů a bohatý zajímavostmi nabitý program nabízel zábavu a poučení pro každého. Ženy, muži, holky, kluci, dámy i pánové, každý, kdo se zajímá o současné modní trendy a zdravý životní styl, si zde našel to své. 

Velkou výhodou veletrhu je, že v ceně vstupenky získáváte řadu služeb zdarma. Návštěvníci si mohli nechat vyšetřit mateřská znaménka odborníky z Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, vlasové centrum Clinical Hair provádělo analýzu stavu vlasů a vlasové pokožky. Gentlemani z pánského salónu Gentlemen Brothers nabízeli své umění s břitvou, pánům také zcela zdarma. 

Veletrh kosmetiky interbeauty prague -kosmetika Manon z levanduleSvé novinky a zajímavosti zde představilo nepřeberné množství kosmetických značek a firem zabývajících se zdravím životním stylem a Wellness. Od obrů jako je například NYX od L′ORÉAL, přes MARY KAY, až například po Havlíkovu přírodní apotéku.

Nás velmi zaujal stánek kosmetické značky Manon, provoněný levandulí. Levandulový balzám na rty s medem, levandulový krém s oslím mlékem a hlavně Levandulový Švihák – lehce šumivé víno s vůní levandule nás na pár chvil přeneslo z rušné haly holešovického výstaviště mezi levandulové lány francouzského Provence. ( webové stránky firmy zde)  

Celé jedno křídlo průmyslového paláce zabral nehtový design. Stánky plné barev, až oči přecházely, nabízely vše pro krásné a okouzlující nehtíky. 

módní přehlídka Veletrh kosmetiky interbeauty pragueProfesionálové z oboru si také přišli na své. Řada přednášek a workshopů zaujala zajisté i širokou veřejnost. 

Doprovodný program veletrhu nabídl řadu soutěží a módních přehlídek. Z motivů ,,Bohemian fantasy” vycházelo atraktivní klání českých make-up artistů s názvem Make Up 2017. (výsledky zde)  

Velkým diváckým zážitkem byla soutěž v bodypaintingu. Umělci měli za úkol vytvoření malby na tělo svých modelů štětcem, houbičkou nebo technikou airbrush. Téma letošního roku ,,Comics” bylo velmi atraktivní. A tak jste na jednom místě mohli spatřit řadu super-hrdinů a pohádkových bytostí.

Závěrečná show, kde umělci prezentovali své modely, byla živá, barevná a plná zábavy. Jen jedinou věc bych vytkla. Cenu pro výherce předával tradičně ,,střeštěný” umělec Daniel Nekonečný. Veletrh kosmetiky interbeauty prague-modelka bodypaitingBohužel namísto vyzdvihnutí výherců to byl právě on, kdo se ,,cpal” na pódiu do popředí a umělce, kteří celý den pracovali na svých modelech a svou ,,minutu slávy” si zajisté zasloužili, zastiňoval. Bylo by příhodnější, kdyby namísto předávání cen závěrem předvedl nějakou svou šou a zazpíval. A nebo vlastně se raději vůbec neprojevoval. Myslím, že veletrh byl natolik zajímavý a zábavný, že by nikomu nechyběl.

Na podzimním veletrhu, který se bude konat 20. – 21. 10. 2017 se můžete těšit na mezinárodní soutěž tvůrců vizáže, face&body a make-upu WORLD MAKEUP WARS, soutěž nehtového designu Czech NAIL CUP, profesionální make-upovou soutěž MAKECUP awards a TOP IMAGE LOOK ve složení vizážista, kadeřník a nehtový designer.

Oksana Momot, foto: Zbyněk Metelka

 

« z 3 »

  

Líbil se Vám náš článek?