Jaký dress code zvolit v létě do kanceláře?

Od roku 1959 je značka Stefanel synonymem pro nadčasovou kvalitu, eleganci, italský šarm a styl. Podlehnete modelům, které budou váš šatník zdobit roky? V létě byste měla rozhodně zvolit nový styl oblékání. I proto, že právě značka Stefanel pro vás má nabídku modelů, díky kterým se budete cítit skvěle.

Musíte do práce také během horkých letních dní? A je na vás kladen požadavek, abyste striktně dodržovala dress code? Jenže co na sebe, abyste si užila horké dny, nebylo vám v oblečení nepříjemně a šéf se netvářil, že jste odhalená až moc?

Jasnou volbou jsou sukně a šaty. Jsou vzdušné a zároveň elegantní. K sukni zvolte lehkou košili nebo halenku. Pokud nejste typ, který má rád sukně nebo šaty, nevadí. Jinou variantou pro teplé až horké letní dny mohou být heboučké, lehoučké a hedvábné letní kalhoty, které také doplníte halenkou nebo košilí. V neposlední řadě vyzkoušejte přednosti a výhody overalů. I když si je většina představí v šortkovém střihu jako model vhodný leda pro teenagery Stefanel je má v kolekci v elegantním dlouhém střihu, který se perfektně hodí jak na denní nošení, tak pro večerní příležitosti. Stačí přes něj přehodit sako, či lehoučký šál…

Z materiálů vybírejte takové, které mají velké množství přírodních materiálů a jsou prodyšné. Například bavlna, hedvábí, len nebo bambusové vlákno. Výborně funguje také hedvábí, viskóza. Rozhodně se co nejvíc vyhýbejte umělým materiálům, hlídejte si složení každého kousku oblečení, který si pořizujete.

Náš tip: V horkých dnech se také obloukem vyhněte upnutým kouskům. Zvolte volnější střihy přírodních materiálů a budete se cítit mnohem lépe.

Na pohled jednoduché střihy kolekce Stefanel jsou do detailu precizně zpracované tak, aby vyzdvihly přednosti každé postavy, zakryly nedostatky, odhalily přesně tolik, kolik má být odhaleno, stejně jako nechávají prostor pro fantazii…

Inspirujte se a hýčkejte kvalitou za skvělou cenu. Značka Stefanel je volbou pro každou chytrou ženu, která ví, co chce.

 

Líbil se Vám náš článek?