Esence ženskosti aneb Nová kolekce Stefanel

Kolekce značky Stefanel pro sezonu Podzim/zima 2017 je oslavou jedinečné a romantické jemnosti, kterou ukrývá uvnitř svého já každá žena. Esenci ženskosti a její vytříbený styl našli návrháři značky v jednoduchém stylu, jehož detaily i funkčnost byly přizpůsobeny potřebám každé moderní ženy. Ucelená kolekce je poctou ženské síle i jemnosti, něžnosti i odolnosti, v jednoduchosti a kvalitním zpracování luxusních materiálů se ukrývá krása –  přesvědčte se sami!

Důraz je (napříč kolekcí i jednotlivými prvky) kladen na siluetu – Ženskou siluetu, která je přesně tím co letošní kolekce oslavuje. I v hřejivých materiálech dává kolekce Stefanel vyniknout ženským přednostem, zakrývá nedostatky, nabízí modely pro denní i večerní nošení. Kombinace lehounkých materiálů s robustními pleteninami dodává kolekci další dimenzi a ženskému šatníku též. Návrháři si také pohráli s jednotlivými detaily, které mají nejen funkční, ale také dekorativní smysl.

Jednoduchost, umělecké linie, rozmanitost materiálů – přesně v této kombinaci spočívá sila letošní kolekce. Alpaka, lana nylon, kašmír, popelín, viskóza a další materiály povyšují kolekci Stefanel na vyšší úroveň.

Must have sezony:  Maxi kardigan kombinovaný s overalem, doplněný o luxusní šátek. Přesně tato kombinace dodá vašemu stylu ikonický vzhled. Bomber a kalhoty cigaretového střihu, kalhoty s lamino efektem, sportovní styl.  Květinové motivy s nádechem ženskosti a v elegantních odstínech barev kombinace nezbytných kousků jsou vždy rafinované, efektní a elegantní.

Barevná škála začíná u neutrálních tónů, od odstínů kávy melánge  k modré, bordó, červené nebo fialové. Základní stavební kameny kolekce se tak snadno kombinují s dalšími doplňky vždy si barevně konvenují.

Líbil se Vám náš článek?