Canon nabízí zaměstnání snů

Fotoaparát canon Japonská firma prostřednictvím fotografické soutěže hledá „zaměstnance“, který bude mít za úkol prožít 365 letních dnů. Během roku ho tak čeká cesta na několik míst planety, kde bude dokumentovat a prostřednictvím sociálních sítí sdílet zážitky své i lidí, které během cest potká.

Kromě letenek do destinací, jako je například australské Melbourne, Lisabon nebo Brazílie, bude úspěšný kandidát po dobu jedenácti měsíců měsíčně dostávat plat 1500 liber, tedy asi 45 tisíc korun. Termín nástupu do této pozice je nejpozději 31. prosince 2017. Celková odměna včetně všech bonusů (například částečně placené ubytování) může dosáhnout částky až 33 tisíc euro, což je necelých 870 tisíc korun.

Jak takové místo snů získat?

Stačí v rámci kampaně 365 Days of Summer vybrat vlastní fotografii, která zachycuje ten nejpamátnější příběh, přidat její popisek s maximálně 50 slovy a vše sdílet prostřednictvím Instagramu s hastagy #LiveForTheStory a @CanonCZSK. Posouzení přihlášek proběhne na základě řady hledisek, kdy roli bude hrát i výpravnost snímků a jejich vizuální přitažlivost, originalita a inspirativnost. Možnost přihlásit se do konkurzu končí 28. června. 

Více informací zde

Líbil se Vám náš článek?