Bratislavský relax

Konečně nastává roční období, kdy můžeme volný čas bez výčitek trávit i doma u knížky nebo se podívat na film, který jsme už dlouho chtěli vidět. Ale také je čas vyjet na poznávací výlety do okolních měst. Bratislava není zas tak daleko, stačí sednout na vlak a za čtyři hodiny jste tam. A strávit tam víkend stojí za to. Přímo na břehu řeky Dunaj stojí designový Grand Hotel River Park, který navrhl vícenásobně oceněný holandský architekt Erick van Egeraat.

Symbolem hotelu je růže, která byla oblíbeným květinou panovnice Marie Terezie. Najdete ji ve veřejných prostorách například jako ústřední motiv dekorací v lobby, ale s růží se můžete setkat také v ZION SPA LUXURY, které se s rozlohou více jako 1 500 m2 nachází v jedenáctém poschodí. Právě zde se můžete nechat rozmazlovat masážemi celého těla, procedurami určenými pro tělo a obličej, péčí o ruce a nehty nebo využít bazén či fitness s úžasným výhledem na řeku. Růže se stala inspirací také pro proceduru Sen nad modrým Dunajem. Tu speciálně pro tento hotel navrhli v českých Mcely Bouquet. Relaxační terapie je zaměřena na intenzivní hydrataci pokožky a využívá se při ní osvěžující deštík z růžové vody.

BODY REFINER

Posilující a zeštíhlující ošetření.

Procedura začíná tak, že pomocí masážního kartáče povzbudí pokožku vašeho těla. Poté se uvolníte pomocí speciální masáže, která v sobě zahrnuje terapeutické a detoxikační tahy a je podpořena kombinací esenciálních olejů, zaměřených na nepoddajné oblasti s celulitidou. Zabalí vás do sladkovodního bahna, které zpevní a posílí pokožku a reflexní tlaková masáž chodidel přinese uvolnění a odstranění toxinů. Aromatický růžový grapefruit, sladké pomeranče a mandarinky vám zvednou náladu a jemně stimulují tok tělesné energie. Čerstvý zelený rozmarýn zbystří vaše smysly, očišťující jalovec a borovice pomohou uvolnit negativní pocity a jejich diuretické vlastnosti umožní odstranit nadbytek tělesné tekutiny.

PLEŤOVÉ OŠETŘENÍ OXYGEN BOOSTER podle Lindy Meredith

Kyslík je nezbytný pro regeneraci pokožky. Tuto kosmetickou proceduru doporučujeme na její udržování, abychom maximalizovali výsledky mezi pravidelnými ošetřeními pleti. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme sérii šesti ošetření.

Zdroj foto: archiv hotelu

Líbil se Vám náš článek?