BOJTE SE! NOČNÍ PROHLÍDKA STRAŠIDELNÉHO ZÁMKU PRO DOSPĚLÉ VÁS DOSTANE
[slideshow_deploy id=’6175’]
Upíry, kostlivce s motorovou pilou..
malé mrtvolné holčičky i děsivou čarodějnici můžete potkat v sobotu 18. července na unikátní Noční prohlídce Strašidelného zámku Draxmoor v Dolní Rožínce. Tento zábavní areál pro děti se strašidelnou tématikou se po setmění stane poprvé v tomto roce pravým rájem pro skutečné příšery.
V sobotu 18. července proběhne ve Strašidelném zámku Draxmoor Noční strašidelná prohlídka. Jedná se unikátní o prohlídku, která se odehrává pouze dvakrát do roka, a to vždy v půlce července a srpna.
Představte si, jak pomalu procházíte strašidelným zámkem, obezřetně pozorujete hroby, z kterých na Vás co chvíli vyskočí zombie. V rohu sedí malá holčička s mrtvolně bílým obličejem, znenadání začne děsivě pištět. Utíkáte temnými chodbami zámku a najednou, zrovna když běžíte kolem Draculovy hostiny, se jeden upír vzpřímí a zakousne se do krku slečně po Vaší levici. S hrůzou doběhnete ke strašidelnému výtahu, a i když víte, že tam to nebude o moc lepší, vychutnáváte si chviličku klidu. Ta však netrvá dlouho. Z tmavého schodiště se k Vám pomalu blíží bělovlasá žena s uhrančivým pohledem a výtah stále nejede…. Kdo noční prohlídku nestihne, má ještě jednu příležitost a to 15. srpna.
První strašidelná noc v tomto roce začíná ve 22 hodin a bude trvat do půlnoci. Zveme všechny, kdo se rádi bojí. Návštěvníci též mohou ochutnat strašidelné speciality jako je dračí krev. Vstupné na tuto speciální akci je jednotné pro všechny 150 Kč.
Strašidelná noční prohlídka je určená osobám starší 18-ti let, ale s písemným souhlasem rodičů se mohou zúčastnit i osoby mladší 18-ti let.
[codepeople-post-map]
[su_button url=“http://www.sikland.cz/“ target=“blank“ style=“bubbles“ background=“#1ac948″ color=“#111010″ size=“5″ center=“yes“ icon=“icon: arrow-right“]oficiální webové stránky zde[/su_button]
Čtěte také:
[su_posts posts_per_page=“5″ tax_operator=“0″ order=“desc“]