APACHE na veletrhu FOR BIKES ukáže celoodpružený TOP model Apache Scalp a nový dámský MTB model Apache Yamka

Kolo ApacheJaro je tu a s ním i tradiční veletrh FOR BIKES, který se mezi příznivci cyklistiky těší čím dál tím větší popularitě. Již tento pátek 1. dubna si budete moci v Letňanech prohlédnout a vyzkoušet elektrokola od značky APACHE, která představí mimo jiné průřez celou kolekcí elektrokol,  celoodpružený TOP model Apache Scalp s pohonem Bosch Performance a také  MTB model Yamka pro dámy. Chybět nebude ani soutěž o horské elektrokolo Apache Manitou E5 v hodnotě 34 tis. Kč.

Apache není třeba dlouze představovat. Česká značka, která se mimo klasickou nabídku kol postupně vyprofilovala a našla si v rámci cyklistického trhu místo i v segmentu elektrokol, kde neskromně řečeno na tuzemském trhu hraje jednu z hlavních rolí.  V letošním roce se mají milovníci elektrokol na co těšit. Šíře modelů elektrokol 2016 je opravdu pestrá. Apache elektrokola dnes nabízí od nejlevnějšího městského modelu Tanka za cenu pod 20.000,-Kč až po celoodpružený TOP model Apache Scalp s pohonem Bosch Performance za 95.990,-Kč. V nabídce jsou jak horská, krosová a městská elektrokola, tak i skládací elektrokola a jízdní kola střední třídy.

Apache myslí i na dámy

Poprvé budou moci elektrocyklistky vidět a otestovat zbrusu nový MTB model Apache Yamka, který je svou geometrií a komponenty určen právě jim.

navigace Teasi pro cyklistiku Navigace Teasi One 3 – poprvé v Čechách

Další novinkou, kterou letos na stánku Apache najdete, je nová verze navigace Teasi One. Tato navigace s pořadovým číslem 3 bude mít na veletrhu a v ČR svou premiéru a zároveň zde bude možné zakoupit akční set Teasi One 2 s powerbankou Teasi za cenu 4000,-Kč.

Apache stánek na dvou místech

Apache se letos rozdělil a na veletrhu bude k vidění na dvou místech. První stánek najdete v rámci For Bikes (Hala 5, A12), kde budou jízdní kola a speciální výběr elektrokol. Druhý pak v hale For Ebikes, (Hala 5, B5) s testovací dráhou pro elektrokola, kde bude prezentován již zmíněný průřez celou kolekcí elektrokol od nejlevnějšího městského modelu Tanka po celoodpružený TOP model Apache Scalp s pohonem Bosch Performance. Na obou stáncích nebude chybět ani náš APACHE indiánský tým. Samozřejmě s dámským zastoupením ve stylových indiánských outfitech.

Oblečení do přírody Faramugo
obrázek k upoutávce na kvalitní oblečení do přírody Faramugo a pracovní a trekovou obuv PrabosOutdoorové oblečení od českého výrobce Faramugo najdete na našem eshopu. Tato česká firma šije výhradně v České republice. Používá špičkové materiály včetně nanomembrány. Na našem eshopu najdete také české trekové a pracovní boty značky Prabos.

Více zde

Na stánku elektrokol si bude možné vyzkoušet různé typy sad pro elektrifikaci jízdních kol Apache Power v ceně od 15.990,-Kč. Elektrosady jsou výhodnou alternativou, jak snadno a velmi efektivně udělat ze svého jízdního kola nové elektrokolo.

Bude se soutěžit

I letos budeme s Apachem soutěžit o horské elektrokolo Apache Manitou E5 za cenu 34. 000, -Kč. Stačí jen přijít na stánek Apache, vyplnit jednoduchý anketní lístek a pak doufat, že budete vylosování. Losování se uskuteční v neděli 3. 4. 2016 od 16 hodin.

Veletrh For Bikes je otevřen od pátku 1. 4. do neděle 3. 4. 2016 (10:00 – 18:00). Vstupenky je možné zakoupit on-line na stránkách zde za cenu 165 Kč na každý den.

Líbil se Vám náš článek?