ZOO věnuje permanentky „přestupným“ dětem a oslaví devětadvacítku

Mládě žirafy Letošní přestupný rok, který přináší do kalendáře po 4 letech opět jeden den navíc, hodlá liberecká zoologická zahrada využít ke dvěma akcím. V neděli 28. a v pondělí 29. února bude možné navštívit zahradu za zlevněné vstupné a to o rovných 29%. Má to však jednu podmínku: na pokladně zoo musí návštěvník ukázat na papíře vyvedený seznam 29 zvířat, která ZOO Liberec v současnosti chová.

Výjimečné datum inspirovalo marketing liberecké zahrady ještě k další aktivitě. Ve spolupráci s Krajskou nemocnicí v Liberci věnují dárkový balíček obsahující i roční permanentku do zoo všem maminkám, které zde přivedou na svět svého potomka právě 29. února. „Chceme tak udělat radost nejen těmto matkám, které budou moci ZOO Liberec navštěvovat na procházkách s kočárkem, ale i částečně vynahradit jejich dětem dost nevýhodné datum pro oslavu narozenin,“ komentuje iniciativu zoo vedoucí marketingu Lenka Tesařová.

V liberecké porodnici měl tento nápad velmi pozitivní odezvu. Na dotaz, kolik dětí může mít v rodném listu toto výjimečné datum, uvedl primář gynekologicko-porodnického oddělení MUDr. Pavel Černý: „Denně u nás přijde na svět v průměru 3 – 5 dětí. Ale existují i dny, kdy počet porodů vyšplhá třeba k desítce.“

Dárky od zoo obdrží maminky hned následující den – 1. března prostřednictvím personálu nemocnice.

Líbil se Vám náš článek?