VELKÝ RODINNÝ DEN S HARIBO NA ŠIKLOVĚ MLÝNĚ

[slideshow_deploy id=’6175’]

medvídek haribo Desítky zábavných stanovišť, tvořivé dílny, animační programy, divadelní show s koňmi a přestřelkami či vystoupení Michala Nesvadby a koncert Františka Nedvěda pro Vás chystá v rámci Rodinného dne s Haribo 22. srpna areál Šiklova mlýna u Zvole nad Pernštejnem.  Desítky zábavných stanovišť, tvořivé dílny, animační programy, divadelní show s koňmi a přestřelkami či vystoupení Michala Nesvadby a koncert Františka Nedvěda pro Vás chystá v rámci Rodinného dne s Haribo 22. srpna areál Šiklova mlýna u Zvole nad Pernštejnem. Poslední srpnová sobota 29. 8. je každoročně věnována ocenění nejlepších scénářů, herců a hudby při večerním Zlatém Šikláku, nedělní Derniérou zakončíme sezónu Šiklova mlýna 2015.

Předposlední srpnový víkend tradičně pořádá, areál westernového městečka, Rodinný den, tento rok ve spolupráci s Haribo. Zveme všechny rodiny s dětmi, ale i seniory na celodenní výlet za zábavou. Pro držitele rodinných a senior pasů jsou připravené různé výhody a dárky, včetně slev na ubytování a kempování.

Na Rodeo aréně je pro děti připraveno tradiční opékání špekáčků, těšit se mohou i na atrakce jako je soutěž v nasedání na koně, lov bizona, minigolf, malování na obličej, chytání rybiček, hod podkovou, lukostřelba, skákání v pytli, chůze na chůdách, discgolf, výtvarná dílna, trampolíny, nafukovací hrad a to vše zcela zdarma. Pro držitele senior pasů bude opět připravená senior kavárna, zdarma soutěž jako je zatloukání hřebíků, sečení trávy kosou, hod podkovou a další zajímavý doprovodný program.

Desítky zábavných stanovišť, tvořivé dílny, animační programy, divadelní show s koňmi a přestřelkami či vystoupení Michala Nesvadby a koncert Františka Nedvěda pro Vás chystá v rámci Rodinného dne s Haribo 22. srpna areál Šiklova mlýna u Zvole nad Pernštejnem. Celodenní program na Rodeo aréně slibuje vystoupení Michala Nesvadby, divadlo Genus, ale i vyhlášení výsledků letošního ročníku soutěže Regionální potravina Kraje Vysočina, to vše bude zakončeno koncertem Františka Nedvěda. Po celý den běží i denní program včetně divadel, nové westernové show a tanečních přehlídek ve westernovém městečku. Zábavu si můžete užít i na více jak dvacítce atrakcí a k dispozici je také aquapark s divokou řekou a megatrampolínou, nebo jízdy ve speciálně upraveném bojovém vozidle pěchoty. Ve večerních hodinách se můžete těšit na noční ohňovou show pohádku Poslední dračí vejce. Bláznivý pohádkový příběh, který pobaví nejen děti, ale i dospělé, zakončený megaohňostrojem.

[su_box title=”Program” style=”bubbles” box_color=”#08f93c” title_color=”#110101″]

 • V 10 hodin zahájení programu na náměstí westernového městečka a Rodeo aréně
 • V 11:00 vystoupení Michala Nesvadby na Rodeo aréně
 • Na 11:30 je připravené humorné divadelní představení z divokého západu Samovo tajemství v přírodním amfiteátru ve westernovém městečku
 • Od 12:00 bude probíhat vyhlášení Regionální potraviny kraje Vysočina 2015 na Rodeo aréně
 • Na 13 hodinu vystoupí Divadlo Genus na Rodeo aréně
 • Ve 14:30 se sejdeme v amfiteátru na novou westernovou show „Amerika v čase zábavně i poučně“
 • V 16:00 bude KONCERT FRANTIŠKA NEDVĚDA na Rodeo aréně
 • V 17:30 nás opět v amfiteátru čeká krásný dramatický příběh Molly Parkerová, kde nebudou chybět divoké přestřelky a ohlušující výbuchy
 • Od 19 hodin bude na náměstí probíhat animační večer
 • Ve 20:30 se sejdeme naposledy v amfiteátru na noční ohňovou show pohádku Poslední dračí vejce
 • Po 22. hodině je připravená Dicso party a jízdy v nočním strašidelném vláčku ve westernovém městečku.

[/su_box]