Školní rok s Trustem

Ať už ale patříte na stranu rodičů a vyslali jste své děti do školních lavic nebo se Vás studium stále týká, novinky od Trustu Vám zářijové dny zpestří za každé situace.

Do školy

Zda-li preferujete zápisky v podobě papírových sešitů nebo psaní na notebooku, nějakým způsobem je s sebou do školy dostat musíte. Stylový batoh na notebook GXT 1255 Outlaw určený nejen pro hráče nabízí kvalitní zpracování a využití materiálů. Vnitřní uspořádání batohu začíná velkou polstrovanou přihrádkou na notebook o maximální velikosti 15,6 palců, 4 přehledně kapsy na herní příslušenství jako myš, headset či svačinu na herní party. Přední strana batohu je chráněna pevným „štítem“, který při pádu chrání notebook. Při nepříznivém počasí se nemusíte bát poškození vaší elektroniky neb dno batohu je voděodolné a batoh disponuje i integrovanou pláštěnkou. V teplých dnech se naopak nemusíte bát, že by byl batoh nepohodlný. Příjemné nošení zajišťuje prodyšná zadní strana batohu. Třešničkou na dortu je postranní integrovaný USB port, který umožňuje propojit zařízení umístěné v batohu (powerbanka, notebook) s libovolným zařízením, které chcete mít po ruce, ideální pro dobíjení mobilních zařízení v nepříznivém počasí.

V barevných variantách: černá, zelená maskáčová „camo“

Doporučená maloobchodní cena GXT 1255 Outlaw 1 699 Kč.

Po škole

Po konci vyučování se všichni těší, že přichází čas na nějakou tu zábavu. GXT 838 Azor combo set je ideální volbou pro ty, kteří si za zábavu zvolili gaming. Herní kombinace myši a klávesnice nabízí hned několik chytrých funkcí a kláves pro lepší herní zážitek. RGB klávesnice samotná nabízí 12 multimediálních kláves nebo funkci Anti-Ghosting, která během hraní zajistí přesné zadání při současném stisknutí až 8 kláves najednou, tato funkce je u mnoha her velkou výhodou. Dalším skvělým doplňkem je přepínač herního režimu, při jehož aktivaci zamezíte náhodnému navrácení na plochu při stisknutí klávesy se symbolem Windows. Druhou součástí setu je optická myš s 6 tlačítky, která je vybavena barevným RGB podsvícením či nastavitelným rozlišením v rozsahu 800 – 3 000 DPI. Obě části připojíte k počítači skrze USB.

Doporučená maloobchodní cena GXT 838 Azor gaming combo 699 Kč.

.. třeba i na konzoli

A protože ne každý je fanouškem počítačového hraní, nabízí se i alternativa pro hráče všech zařízení. Multiplatformní herní headset GXT 414 Zamak zajistí nefalšovaný herní zážitek díky prvotřídní kvalitě zvuku, 53mm aktivní reproduktory Vám umožní slyšet i to nejtišší zašustění protivníka. Pohodlné polstrované náušníky a nastavitelný most zajistí při užívání naprosté pohodlí. Nemusíte se ale bát, že by šlo o pohodlí na úkor křehkosti, sluchátka drží kvalitní robustní konstrukce s kovovými prvky. V případě, že byste headset chtěli použít pouze jako sluchátka, mikrofon lze odejmout. K zařízení jej připojíte 1m opleteným kabelem a v případě zapojení do počítače lze prodlužovacím kabelem o 1 m nastavit. Pro chytré telefony pak nechybí 1m kabel se zabudovaným mikrofonem.

Doporučená maloobchodní cena GXT 414 Zamak 1 699 Kč.

Zdroj foto: archiv spol. a Pixabay