Šílíte z roztržitosti svých dětí? Už nemusíte!

Pokud si chcete na začátku nového školního roku ušetřit starosti a prožít nastávající měsíce v klidu a s jistotou, že se žádné drama konat nebude, pořiďte pro své děti Beenode hledač věcí.

Vybavte je tím správným zařízením, které se postará o jejich věci v okamžiku, kdy si se spolužáky budou roztržitě sdělovat dojmy z prázdnin, řešit, jak krásná je Mařenka ze 4.C. nebo jak se ulít z tělocviku. Při výše uvedených starostech je jasné, že klíče od skříňky, čip na obědy, nebo penál je pouhou okrajovou záležitostí. Tedy do doby, než se po daných věcech začnou shánět.

Jak to funguje? Pokud si například zmíněný penál roztržitě zamknou do skříňky ve třídě, stačí, aby snadno přes aplikaci Beenode zjistili, kde byli s danou věcí naposledy v kontaktu, pak ji v dané lokalitě prozvonili – a poznámka ani drama jiného charakteru se konat nebude. Pozor: hledač věcí Beenode je nejhlasitějším zařízením svého druhu, takže ho určitě nepřeslechne.

Tip pro Vás: Do konce srpna můžete Beenode chytrý hledač věcí pořídit se slevou 40%. podrobnější info najdete na www.beenode.cz

Líbil se Vám náš článek?