Popelka na ledě se vrací do ČR

představení popelky v muzikálu na ledě

Kouzelný muzikál Popelka na ledě je zpět v ČR! Diváci a milovníci romantických, pohádkových příběhů budou mít letos mimořádnou šanci shlédnout toto ojedinělé velkovýpravné představení, jenž se hraje i v řadě zemí za hranicemi ČR.

Představení uvidí diváci v 5-ti městech ČR: V Třinci, Brně, Karlových Varech, Praze a Pardubicích. A to s tím, že v hlavním městě bude ke shlédnutí pouze “na Mikuláše“, tedy 5. prosince v odpoledním a večerním představení!

Velmi mne těší, že se Popelka představí v České republice již pátou sezónou. Za dobu její existence ji vidělo už více než 750 tisíc jak našich, tak i zahraničních diváků,” říká autor a režisér projektu Jindřich Šimek.

Kouzelná muzikálová show s pohádkovým příběhem na ledě, si získává malé i velké diváky! Je to zábava pro celou rodinu! Fascinující je bezesporu ohromná divadelní výprava s proměnlivou scénou, doplněná o 16×6 metrů LED obrazovkou, nesoucí veškeré prvky pohádkové fantazie, včetně filmové animace vytvořené ve stylu Hollywoodských showprodukcí.

popelka -muzikál pro dětiCelkově produkci na turné zajišťuje více jak 100 lidí! Techniku, kostýmy a kouzla převáží sedm kamionů.

Diváci se mohou těšit nejen na známé tváře a hlasy, jako jsou Dana Morávková, Hanka Křížková, Dalibor Gondík, Vlastimil Harapes, Hanka Buštíková, Tomáš Savka, Leona Černá, Rudolf Kubík, ale také na profesionální výkony 40. krasobruslařů ze sedmi zemí světa. Něžná Popelka a živí holoubci, kteří jí pomáhají, to bezesporu v našem představení taktéž uvidíte,“ prozradila spoluproducentka představení, trojnásobná mistryně světa v krasobruslení Radka Kovaříková.

Termíny představení:

  • 25. 11. 2015 od 17:30 ve WERK Aréně v Třinci
  • 28. 11. 2015 od 14:00 a 18:00 v DRFG Aréně v Brně
  • 1. 12. 2015 od 17:30 KV aréna Karlovy Vary
  • 5. 12. 2015 od 13:00 a 17:00 v O2 Aréně v Praze (Mikulášské představení)
  • 8. 12. 2015 od 17:30 Tipsport aréna Pardubice

Oficiální webové stránky

Líbil se Vám náš článek?