Pomalu a kvalitně

Je opravdu třeba, abyste ve svém šatníku měla patnáct svetrů a dvacet triček? Které se ovšem po jediném praní povolí a vytahají? Pokud dáváte přednost kvalitě, pak byste měla sáhnout po kvalitních značkách, které nabízejí modely v precizním zpracování.

Pomalá móda bude pro vás to pravé. Tento trend jde ve stopách známějšího hnutí Slow food. Vymezuje se proti řetězcům, které produkují trendové oděvy bez ohledu na environmentální a sociální dopady. Pomalá móda klade důraz na kvalitu zpracování, řemeslné dovednosti, tradiční styl. Zakládá si na nadčasovosti a snadné kombinovatelnosti modelů z předchozích i budoucích kolekcí, respektuje tak touhu ženy nosit oblíbené kousky i několik sezon.

Módní značka Stefanel vychází vstříc všem vyznavačkám nadčasové klasiky a dokonalého zpracování, nadčasové klasiky i kvality, která neomrzí. Modely Stefanel jsou investicí, která se vyplatí. Vašemu stylu, šatníku i peněžence.

Slow fashion přechází od kvantity ke kvalitě. Dopřejte si neuvěřitelný pocit rozkoše z dokonalého výrobku také vy. Těšíme se na vaši návštěvu.

Vybírejte pečlivě z nabídky a postavte si šatník tak, že z kvalitních kousků vytvoříte dva až tři komplety, díky kterým budete vždy vypadat skvěle. V prodejnách Stefanel vám s výběrem rádi pomůžeme.

Líbil se Vám náš článek?