Než zazvoní, připravte na pády mobil vašeho dítěte

Než si vaše dítě sedne do lavice, musí projít šatnou, pobavit se s kamarády, poprat s osmáky. S mobilem v ruce, protože to je technologie, se kterou je srostlé. Celkem tedy hrozí až desetkrát, že mu z ruky vypadne a poškodí se. Chce se vám několikrát do roka kupovat zařízení nové? Jistěže ne. Pak buďte cool a nabídněte dítěti kryt, který bude originální, přesně podle jeho představ a vy se nebudete muset strachovat, kdy na vás zase dopadne zbytečné vydání. Vyberte si z galerie motivů na www.skinzone.cz, nebo nechte svého potomka, aby si vytvořil vlastní originál krytu. Stačí na to pár kroků a máte doma umělce. Návod najdete také na www.skinzone.cz

Náš tip: Podle statistik průměrně mění uživatel styl svého krytu až pětkrát do roka, což je vysoké číslo. Kromě toho, že společnost Skinzone nabízí unikátní personalizované kryty, jejichž vzhled si můžete sami vybrat a nechat vyrobit přesně na míru, představuje novinky, které Vás jistě zaujmou:

  1. Nově společnost Skinzone zařadila do nabídky technologicky inovovaný polykarbonátovým kryt, tzv. Snap Case, který chrání zařízení před mechanickým poškozením. Pouzdro je vyrobeno z materiálu používaného v kosmu, dodává tak mobilnímu zařízení nejen futuristický vzhled, ale také technologii ochrany, jaká tu ještě nebyla…
  2. Pro ty, kteří se o bezpečnost mobilního zařízení skutečně obávají, přichází Skinzone s dvojitou ochranou. Tough Case má zvolené dva ochranné prvky. Mobilní telefon je umístěný v gumovém lůžku, které je následně umístěné do polykarbonového lůžka.
  3. Elegantním řešením, které nabízí společnost Skinzone, může být koženkový Folio Case, který nejen chrání mobilní telefon, zároveň má prostor pro umístění platebních karet apod.
  4. Tak co, vybrali jste si? Nabídka společnosti Skinzone se stále rozšiřuje, mrkněte na skinzone.cz a nechte se svést novými modely. Nový školní rok si žádá změnu i ochranu.