Kolos – turistické kolo na výlety nebo cykloexpedice

Máte rádi svobodu cestování na kole. Vyrazit na celý den nebo i několikadenní cestu a na nic se neohlížet. Všemi smysly vnímat místa, kterými projíždím. Zažít intenzivní pocit svobody?

Kola Kolos,,Poslední model kola Kolos jsem dělal tak trochu pro sebe. Je to turistické kolo. Na cesty – krátké, dlouhé i extrémně dlouhé. Tak jak je u jízdních kol Kolos zvykem, i tento model je konfigurovatelný – každý si ho může přizpůsobit svým požadavkům a potřebám”. Vypráví  Martin Říha, jednatel společnosti Citybikes, s.r.o.

Můžete si z něj udělat krosové kolo, trekingové nebo plně vybavené expediční kolo.

,,Základem každého kola je vždy rám. Zvolili jsem jak jinak než ocelový rám, chrommolybden . Ocelový rám s proměnnou tloušťkou stěny trubek dosahuje nízké hmotnosti při zachování ideálních vlastností právě pro cykloturistiku a expedice. Díky své pevnosti, trvanlivosti, schopnosti pohlcovat vibrace a v neposlední řadě i možnosti snadné opravy je ocel výjimečná a při použití na expediční a turistická kola nepřekonatelná”.Dodává pan Říha.

V konfigurátoru si můžete vybrat ze 3 velikostí rámu ve 12 základních barvách. Pokud by se předvýběr barev netrefil do vašeho vkusu, pak je možné vybrat jakoukoliv barvu podle vzorníku.

KolosOsazení kola je vybráno s maximální pečlivostí. Jsou to kvalitní a prověřené komponenty za kterými stojí silné, tradiční značky. Na kole najdete komponenty Shimano – vždy kompletní řada osazení, na výběr v 5 variantách. Dále pak komponenty Humpert, SKS (Německo), Herrmans (Finsko), Spanninga (Holandsko). Spolehlivost je velice důležitá.Na cestách s kolem nesmí být problémy.

Pokud zvažujete pořízení jízdního kola na výlety, cestování nebo i náročnější expedici, prohlídněte si konfigurátor jízdních kol Kolos. Rádi vám postaví nové kolo podle vašeho zadání.

,,Brzy na shledanou v luzích Jižních Čech nebo v kopcích Posázaví anebo možná i v některém vzdálenějším koutě světa při vaší příští cykloexpedici. Hodně zdaru a mnoho ujetých kilometrů na kole” Vám přeje Martin Říha.

Oficiální webové stránky

 

Líbil se Vám náš článek?