Doporučujeme: Nový průvodce zeleným ostrovem – IRSKO

Knižní tipy redakce gastrovylety, na obrázku turistický průvodce Irskem - obalV Nakladatelství JOTA právě vychází novinka, z ediční řady Turistické průvodce, autorů Paul Clements, Paul Gray, Ciara Kennyová, Norm Lengley, Ally Thompsonová – IRSKO.

V novém, aktualizovaném a doplněném vydání turistického průvodce Irskem najdete přehledně a detailně popsané hlavní turistické trasy, pamětihodnosti, hotely, ale i tipy na individuální turistiku, včetně cen ubytování, dopravy a potravin.

Dozvíte se spoustu užitečných informací o historii a kultuře tohoto nádherného zeleného ostrova, a to od pravěku až po současnost, včetně detailů o turisticky atraktivních místech, ale i o zapadlých koutech, kde na vás dýchne duch a atmosféra dávných dob.

 

Průvodce Rough Guides je doplněn velkým množstvím map i barevných fotografií a nejenže se s ním neztratíte, ale cestu si náramně užijete.

  • Celobarevné mapy obsahují větší množství informací v jasnější, pro uživatele pohodlnější podobě.
  • Zjednodušená struktura průvodců pomůže čtenářům rychleji se zorientovat.
  • Itineráře průvodců obsahují několik doporučených tras pro výlety, vyznačených i v mapové příloze.
  • Průvodci Rough Guides obsahují seznamy ubytovacích a stravovacích zařízení s adresami, aktuálními kontaktními údaji, otevíracími hodinami i cenami. Nechybí stručné hodnocení. V průvodcích najdete zvýrazněné osobní tipy a doporučení autora.

Vychází 11. 1. 2017, brožovaná vazba, 648 stran, celobarevné provedení, běžná cena: 748 Kč

Originální název: The Rough Guide to Ireland  Přeložil: Radek Beneš

 

Více zde

 

Eshop magazínu Gastrovýlety
Potřebné vybavení na cesty, obuv a oblečení do přírody koupíte v našem eshopu zde
Líbil se Vám náš článek?