Auto-moto: SEAT Ibiza CUPRA – nekompromisně sportovní výkony, čistá radost z jízdy

Kombinací emocionálního designu, vynikajících výkonů a nejmodernější techniky vznikl totiž jeden z nejdynamičtějších vozů ve své třídě.  Ibiza CUPRA je díky kompaktním rozměrům a vynikající funkčnosti dokonalým sportovním vozem pro každodenní provoz.

červený automobil SEAT Ibiza CUPRA Jízdní výkony, za nimiž stojí motor 1.8 TSI, jsou pozoruhodné – zrychlení z 0 na 100 km/h trvá pouhých 6,7 sekundy, nejvyšší rychlost je 235 km/h – a to v kombinaci s neméně výjimečnou hospodárností.

Nový interiér přivítá řidiče a cestující atmosférou nevšední kvality. V jedné oblasti však už bylo velmi málo prostoru pro další zlepšení – emocionální a dynamický design modelu Ibiza je mezi zákazníky neuvěřitelně oblíbený a je zmiňován jako hlavní důvod pro SEAT Ibiza CUPRAzakoupení tohoto španělského modelu.

..Díky svému jedinečnému designu a výjimečné úrovni sportovních výkonů je Ibiza CUPRA ztělesněním ryzí radosti z jízdy,“ říká Luca de Meo, předseda představenstva společnosti SEAT, S.A. „SEAT je značkou v pohybu a Ibiza CUPRA patří mezi ikony značky SEAT. Inovativní konektivita, výrazně vylepšený interiér a další zvýšení kvality patří mezi hlavní oblasti, které demonstrují rychlost, s níž se naše značka vyvíjí.“

Nový SEAT Ibiza CUPRA mohou čeští zákazníci objednávat od listopadu 2015 za ceny, které začínají již od 440 900 Kč.

 

Líbil se Vám náš článek?