Ať už jdete na túru kdykoli a kamkoli, mějte správné vybavení

Svět je obrovský a pěší turistika je skvělým způsobem, jak jej poznat! Kolekce Odlo Outdoor Performance zajistí, že se budete moci soustředit na outdoorové zážitky bez ohledu na počasí a teplotu. Zkombinováním různých vrstev budete vždy správně oblečeni a připraveni na časté změny podzimního počasí. Vrstvení je klíčovým prvkem produktů Odlo a pro tuto sezónu bylo posíleno novým Dynamic Layering Systémem. Každá vrstva má svou funkci, takže místo aby vás okolní podmínky omezovaly, můžete se prostředí jednoduše přizpůsobit přidáním nebo odejmutím vrstev pomocí zipu. Naše vybavení vás prostě udrží na nohou déle!

Přizpůsobitelná hardshellová bunda FREMONT je skvělou vnější vrstvou, jelikož poskytuje výbornou ochranu před větrem a deštěm. Díky vlastnímu materiálu Odlo LOGIC je však i velmi prodyšná. Jako ideální ochranu před chladem lze pro druhou vrstvu využít mikinu SIERRA Zip IN. Ta je vyrobena z funkčního, ale příjemného vlněného flísu, je pohodlná a její technologické vlastnosti vás udrží v teple a v suchu. Dalšími tipy pro vrstvené oblečení můžou být ultralehká bunda COCOON S Zip IN nebo vesta COCOON S Zip IN s prémiovou spodní impregnací a funkcí zón. Tyto druhé vrstvy pak lze jednoduše připevnit do bundy pomocí zipu a výborně vypadají i při samostatném nošení.

Společnost Odlo si zakládá na tom, že každý outfit začíná první vrstvou. Tato základní vrstva reguluje vaši tělesnou teplotu a udržuje vás v suchu. Na podzim a zimu 2017 proto Odlo přidává do své nabídky sportovního spodního oblečení stoprocentně přírodní materiály jako u trička NATURAL 100% Merino. Vlna Merino má mnoho výhod: nabízí dokonalou přirozenou termoregulaci, přirozený efekt potlačení zápachu a díky hustotě 17,5 mikronu je i neobyčejně jemná na kůži. Určitě však nejde o produkt pouze pro milovníky přírodních vláken!

Pro túry v chladnějších měsících mohou vaši výbavu doplnit funkční kalhoty SOLITUDE. Tyto kalhoty pro pěší turistiku odpuzují vodu, rychle schnou, jsou strečové pro větší svobodu pohybu a najdete v nich dokonce i prostor pro uložení mapy.

Líbil se Vám náš článek?