Odcizené kolo? Můžete najít díky komunitě BEENODE

Může se to stát i vám. Třebaže máte kolo zabezpečené zámkem, přijdete o něj. Není totiž problém zámek odemknout, odstranit, odjet. Jak ale kolo dohledat? Dokázat navíc, že je vaše? S chytrým hledačem věcí BEENODE máte po starosti. Jak to? Stačí, když na kolo umístíte BEENODE hledač věcí tak, aby si jej zloděj nevšiml a v okamžiku, kdy o kolo přijdete, nahlásíte komunitě Beenode, že se váš dopravní prostředek ztratil.

Jak to celé funguje: Pokud k odcizení kola dojde, stačí, když zapnete aplikaci Beenode a zkontrolujete, kdy jste byli s kolem naposledy v kontaktu. Následně nahlaste prostřednictvím aplikace ztrátu kola. Jakmile bude kdokoliv z komunity Beenode (která má v dnešní době již více než tři tisíce aktivních členů a jejich počet stále rychle roste) v blízkosti kola, přijde vám anonymní informace o jeho aktuální poloze. A na vás je, jestli si kolo vyzvednete sami, nebo v doprovodu policie.

Pokud jste se na začátku čtení ptali sami sebe, k čemu BEENODE vlastně je, máme pro vás odpověď: BEENODE hledač věcí je trekovacíBluetooth zařízení propojené s aplikací, díky kterému se vám vždy podaří najít své věci. Více informací hledejte na www.beenode.cz.

Víte že, denně strávíte hledáním ztracených věcí 10 minut, ročně je to 61 hodin a za život prohledáte, vlastně ztratíte, 153 dní? Nemáte pocit, že by se taková doba dala využít smysluplněji? Staňte se Beenoďákem a nakládejte se svým časem podle svých představ…

Více na www.beenode.cz

Líbil se Vám náš článek?